Пневматски Чекан Дупчалка ГБХ 2-26 ДРЕ 880W 2.7J - Baucentar
Пневматски Чекан Дупчалка ГБХ 2-26 ДРЕ 880W 2.7J

Пневматски Чекан Дупчалка ГБХ 2-26 ДРЕ 880W 2.7J

13900 ден

Има на залиха

13900 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 0611253708 Категории

Сестран алат за секојдневна примена.

Овозможува надмоќно напредување при дупчење во својата на пневматски чекани до 2 кг.
Опција за блокирање на вртежи при штемување
Опција за блокирање на ударното делување за дупчење во дрво и во челкик

Номинална влезна моѓност 800 W
Ударна Енергија 2.7 J
Опсег на пречници на вибрационо дупчење во бетон 4 – 26 mm

Бренд

Bosch