Дупчалка За Дијам.Круни ГДБ 180 ВЕ 2000W ф180мм - Baucentar
Дупчалка За Дијам.Круни ГДБ 180 ВЕ 2000W ф180мм

Дупчалка За Дијам.Круни ГДБ 180 ВЕ 2000W ф180мм

79000 ден

Нема на залиха

Шифра: 0601189800 Категории

Компактна и моќна алатка за мокро дупчење во бетон со дебелина до 180 mm

Номинална влезна снага 2.000 W

Број на вртежи во празен од 900/2,800 min-1

Држач на алатката 1 1/4″UNC

Бренд

Bosch