Аголна Брусалка Електр. ПВС 850-125 850W ф125мм - Baucentar
Аголна Брусалка Електр. ПВС 850-125 850W ф125мм

Аголна Брусалка Електр. ПВС 850-125 850W ф125мм

4792 ден

Има на залиха

4792 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 06033А270Б Категории

Одлична управливост за извршување на разни работи за сопствени потреби.

Робусен мотор со моќност од 850 W за извршување на разни работи за сопствени потреби и од среден обем.

Ергономски дизајн, тенмо куќиште и ниско ниво на вибрации за удобна работа

Систем за заштита од прашина која спречува нстанување на внатрешни слоеви и го продолжува работниот век на алатот.

Брз подеслив штитник кој овозможува заштита од искрите во текот на работењето. Граничник за дискови со дијаметар до 25мм.

Идеална е за брусење, за сечење и за брусење со жичана четка по површини од метал, камен, бетон и плочки.

Бренд

Bosch