Аголна Брусалка Електр. ПВС 750-115 750W ф115мм - Baucentar
Аголна Брусалка Електр. ПВС 750-115 750W ф115мм

Аголна Брусалка Електр. ПВС 750-115 750W ф115мм

3992 ден

Има на залиха

3992 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 06033А240Ц Категории

Одлична управливост за извршување на разни работи за сопствени потреби.

Робисен мотор со моќност од 750 W за извршување на разни работи за сопствени потреби и од среден обем.

Ергономски дизајн, тенмо куќиште и ниско ниво на вибрации за удобна работа

Систем за заштита од прашина која спречува внатрешни слоеви и го продолжува работниот век на алатот.

Брз подеслив штитник кој овозможува заштита од искрите во текот на работењето

Идеална е за брусење, за сечење и за брусење со жичана четка по површини од метал, камен, бетон и плочки.

Бренд

Bosch