Аголна Брусалка Електр. ПВС 700-115 701W ф115мм - Baucentar
Аголна Брусалка Електр. ПВС 700-115 701W ф115мм

Аголна Брусалка Електр. ПВС 700-115 701W ф115мм

3592 ден

Нема на залиха

Шифра: 06033А240А Категории

Мотор од 700 W кој е идеален за извршување на помали работни задачи за сопствена изработка

Ергономски дизајн, тенко куќиште и ниско ниво на вибрации за удобно работење

Систем за заштита од прашина спречува внатрешно треперење и го продолжува работниот век на алатот

Идеална за брусење, сечење и брусење со жичана четка по метални, камени и бетонски повшршини, како и плочки.

Номинална примена моќност: 701 W
Број на вртежи во празен од: 12,000 min-1
Пречник на брусната плоча: 115 mm

Бренд

Bosch