Агол.Брусалка Електр. ГВС 9-115 900W ф115мм - Baucentar
Агол.Брусалка Електр. ГВС 9-115 900W ф115мм

Агол.Брусалка Електр. ГВС 9-115 900W ф115мм

5290 ден

Има на залиха

5290 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Моќност од 900 W за тешка примена!

Номинална влезна моќност
900 W

Број на вртежи во празен од
11,000 min-1

Пречник на плочата
115 mm

Бренд

Bosch