Аголна Брусалка Електр. ГВС 2200-230 2200W ф230мм - Baucentar
Аголна Брусалка Електр. ГВС 2200-230 2200W ф230мм

Аголна Брусалка Електр. ГВС 2200-230 2200W ф230мм

10990 ден

Нема на залиха

Голема ефикасност при отстранување на материјалот.
Ретки дефекти.
Долг работен век на графитните четкички
Работа со најмалку напрегање.

Номинална влезна моќност 2.200 W
Број на вртежи во празен од 6,500 – 6,500 min-1
Пречник на дискот 230 mm

Во пакувањeто следува:

Дополнителна рачка
Клуч за две дупки
Прифатна прирабница
Затезна навртка
Заштитен поклопец

Маса 5,2 kg

Бренд

Bosch