Аголна Брусалка Електрична ГВС 1000 1000W ф125мм + Брусна Плоча - Baucentar
Аголна Брусалка Електрична ГВС 1000 1000W ф125мм + Брусна Плоча

Аголна Брусалка Електрична ГВС 1000 1000W ф125мм + Брусна Плоча

5680 ден

Има на залиха

5680 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Номинална влезна моќност 1.000 W
Број на вртежи во празен од 11.000 врт/мин Пречник на дискот 125 мм
Гумена брусна чинија со пречник 125 мм
Лончеста четка со пречник 70 мм
Маса без кабел 2.2 кг

Бренд

Bosch