Батериска Одвртувач Дупчалка ГСР 18В-50 + 43 делен прибор - Baucentar
Батериска Одвртувач Дупчалка ГСР 18В-50 + 43 делен прибор

Батериска Одвртувач Дупчалка ГСР 18В-50 + 43 делен прибор

15500 ден

Има на залиха

15500 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 06019Х5004 Категории

Бренд

Bosch