Батериска Дупчалка Одвртувач ГСБ 18В-90 Ц 2х4.0Ah - Baucentar
Батериска Дупчалка Одвртувач ГСБ 18В-90 Ц 2х4.0Ah

Батериска Дупчалка Одвртувач ГСБ 18В-90 Ц 2х4.0Ah

23900 ден

Има на залиха

23900 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 06019К6103 Категории

Моќна батериска дупчалка одвртувач со компактна должина на главата со совршена контрола на алатката.

Моќен мотор без четкици кој обезбедува голема моќност од 64 Nm и 2100 вртежи во минута подобрувајќи ја ефикасноста на градилиште.

Метална стезна глава со пречник до 13 mm која гарантира голема робусност и поголем пренос на обртниот момент при секое користење.

Функција на Kickback Control и прецизно квачило кои може да се вклучат и овозможуваат совршена контрола на корисникот над алатот.

Бренд

Bosch