Батериска Вибр. Дупчалка Одвртувач ГСБ 185 Без Батерија - Baucentar
Батериска Вибр. Дупчалка Одвртувач ГСБ 185 Без Батерија

Батериска Вибр. Дупчалка Одвртувач ГСБ 185 Без Батерија

7650 ден

Има на залиха

7650 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 06019К3103 Категории

За повеќе работа без ограничување.

Компактност на повисоко ниво со моѓни перформанси и мотор без четкици.

Едноставно ракување и користење благодарение на компактниот дизајн.

Исклучително ефикасен мотор без четкици кој овозможува повеќе работни часови по полнењето и подлг работен век на алатот.

Поголема ефикасност благодарение на максималната работна брзина до 1900 вртежи во минута.

Идеална за примена во тесен простор, за завртување шрафови во дрво и за дупчење во дрво, во метал и во ѕидови.

Бренд

Bosch