Штипка за заземјување 160А - Baucentar
Штипка за заземјување 160А

Штипка за заземјување 160А

365 ден

Има на залиха

365 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Штипка за заземјување при заварување. Може да се користи за струја со максимална јачина од 160 Ампери и електроди со пресек до 35мм квадратни. Цврстата пружина и висококвалитетниот материјал од кој е изработена штипката, овозможува цврсто фиксирање на електродите.

Бренд

Graphite