Штемајз SDS Plus 14х22х250мм - Baucentar
Штемајз SDS Plus 14х22х250мм

Штемајз SDS Plus 14х22х250мм

160 ден

Има на залиха

160 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Длето за ударна дупчалка со дијаметар 14 мм, ширина од 22 мм и должина од 250 мм. Има и SDS+ потпора изработена од зајакнат карбонизиран челик кој е одличен за механичко длетување на дупки во бетон, во камен и во цигли. Спакувано со пластична кука.

Бренд

Verto