Шпиони 0.05-1мм 20 пар. - Baucentar
Шпиони 0.05-1мм 20 пар.

Шпиони 0.05-1мм 20 пар.

200 ден

Има на залиха

200 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 97Х272 Категории

Шпиони за мерење, во ранг од 0.05 до 1мм. Содржи 20 различни шпиони – мерни ливчиња со интервал од 0.05мм. Може да се користат во работилници, а најмногу за растојание на цилиндри кај автомобилските мотори.

Бренд

Topex