Шелна за црево 16-25мм - Baucentar
Шелна за црево 16-25мм

Шелна за црево 16-25мм

23 ден

Има на залиха

23 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Шелна за црево од тип W2. Може да се користи за црева со опсег на дијаметарот од 16 до 25мм. Има клема за затегнување со ширина од 9мм. Изработена е од челична легура обложена со цинк.

Бренд

Topex