Чистач за пурпена 500 мл

Чистач за пурпена 500 мл

330 ден

Има на залиха

330 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

БК Чистач за пур пена е висококвалитетно средство нa база на ацетон за чистење на пиштолот од пур пена и за отстранување на остатоците од свежа пур пена.

Бренд

Bekament