Флуоресцентна Боја Во Спреј 400мл Оранж - Baucentar
Флуоресцентна Боја Во Спреј 400мл Оранж

Флуоресцентна Боја Во Спреј 400мл Оранж

310 ден

Има на залиха

310 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Флуоресцентна боја спакувана во спреј со неонски-флуоресцентен ефект. Наменета е за декорација на било какви површини железо, челик, пластика, дрво, камен и слично. По нанесувањето површините ги прави светли и видливи од поголемо растојание во мрачни услови. Флуоресцентните бои во спреј достапни се во неколку различни нијанси: жолта, зелена, оранж, сина, фуксија, црвена.

Бренд

HQS