Епоксидна Боја За Санитарија Во Спреј 400мл - Baucentar
Епоксидна Боја За Санитарија Во Спреј 400мл

Епоксидна Боја За Санитарија Во Спреј 400мл

275 ден

Има на залиха

275 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Епоксидна боја во спреј наменета за прекривање на санитарни елементи во бањите. Идеална е за покривање на гребнатини или оштетувања на површината на елементите. Исто така може да се користи и за целосно бојадисување на санитарните елементи. Идеална е за бојадисување на базени, кади, мијалници, кади за туш и други слични елементи.

Бренд

HQS