Филтер Хартиени Кеси 5пар. AdvancedVac 20 - Baucentar
Филтер Хартиени Кеси 5пар. AdvancedVac 20

Филтер Хартиени Кеси 5пар. AdvancedVac 20

945 ден

Има на залиха

945 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Хартиена вреќичка за прашина (пакување од 5 парчиња) за AdvancedVac 20;
Спакувано во картонска кутија

Бренд

Bosch