Футер за дупчалка со клуч 3/8 "x 24 - Baucentar
Футер за дупчалка со клуч 3/8 “x 24

Футер за дупчалка со клуч 3/8 “x 24

240 ден

Има на залиха

240 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Футер за дупчалка со клуч со внатрешен навој со големина од 3/8 “x 24. Овозможува да се монтира на цилиндрични глави со со дијаметар од 1 до 10мм. Може да се монтира и на дупчалки со ниска моќност, на батериски одвртувачи и на пневматски алат. Спакувано во двојно блистер пакување.

Бренд

Verto