Футер за дупчалка со клуч 1/2"x20, 13мм - Baucentar
Футер за дупчалка со клуч 1/2″x20, 13мм

Футер за дупчалка со клуч 1/2″x20, 13мм

280 ден

Има на залиха

280 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Футер за дупчалка со клуч внатрешен навој од 1/2″х20. Наменета е за дупчење со бургии со дијаметар до 13мм. Може да се постави на дупчалки со помала моќност, на батериски одвртувачи и на пневматски дупчалки. Спакувано е на картонска картичка.

Бренд

Graphite