Фрези Ротациони за дрво Сет од 5 пар. - Baucentar
Фрези Ротациони за дрво Сет од 5 пар.

Фрези Ротациони за дрво Сет од 5 пар.

160 ден

Нема на залиха

Ротациони фрези со должина од 140мм. Наменети се за прецизна обработка на дрво и слични материјали. Сетот се состои од 5 фрези со различен облик. Спакувано во пластифициран картон.

Бренд

Topex