Лист За Убодна Пила тип B&D, сет од 5 сечива 6ТПИ - Baucentar
Лист За Убодна Пила тип B&D, сет од 5 сечива 6ТПИ

Лист За Убодна Пила тип B&D, сет од 5 сечива 6ТПИ

185 ден

Има на залиха

185 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Сечива за електрични убодни пили од типот Black & Decker. Наменети се за прецизно сечење на дрво или пластика. Сетот се состои од 5 сечива со различна дебелина, од 6 до 60мм. Сечивото за убодна пила има вкупна должина од 100м и тип на сечиво 6ТПИ. Сите сечива имаат У приклучок кој овозможува користење на сите модели на електрични пили од Black & Decker. Спакувано во блистер пакување.

Бренд

Verto