Шрафцигер Со 5 Битови - Baucentar
Шрафцигер Со 5 Битови

Шрафцигер Со 5 Битови

105 ден

Нема на залиха

Шифра: 39Д180 Категории

Шрафцигер со вкупна должина од 180мм. Во пакувањето следуваат 5 различни битови. На самиот шрафцигер е прикачен држачот за битовите. Рачката на шрафцигерот е ергономски изработена од материјал што не се лизга со што се олеснува држењето при работа. Во пакувањето се вклучени следните битови: 5 мм, 6 мм, PH1, PH2, PH3.

Бренд

Topex