Француски Подесувачки Клуч 200мм 8” - Baucentar
Француски Подесувачки Клуч 200мм 8”

Француски Подесувачки Клуч 200мм 8”

440 ден

Има на залиха

440 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 35Д556 Категории

Француски клуч со подесување, дизајниран за завртување и одвртување на шрафови со различна големина. Должината на клучот е 200мм или 8”. Клучот е изработен од висококвалитетна челична легура од хром-ванадиум со што се гарантира долготрајност на алатот. Има ергономски дизајнирана рачка за да се зголеми удобноста при држењето во рака.

Бренд

Topex