Торбичка За Алат и прибор со 11 џебови - Baucentar
Торбичка За Алат и прибор со 11 џебови

Торбичка За Алат и прибор со 11 џебови

305 ден

Нема на залиха

Шифра: 79Р430 Категории

Лесна и практична торбичка изработена од квалитетен пластичен материјал. Прикачена е на ремен. Има вкупно 11 џебови за рачен алат, сите со различна големина.Може да се прикачи на ремен на панталони.

Бренд

Topex