Стругач 310мм - Baucentar
Стругач 310мм

Стругач 310мм

300 ден

Има на залиха

300 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 18Б526 Категории

Стугач наменет за отстранување на дамки од боја и други закоравени дамки од рамни површини. Вкупната должина на рачката е 310мм, а сечивото е долго 100мм. Должината на рачката овозможува лесно работење во тешко достапни места. Рачката е израбoтена од висококвалитетна пластика. Ергономски дизајнираната рачка овозможува полесно ракување со четката. Сечивото на стругачот може да се замени со што се обезбедува долготрајно користење на оваа алатка.

Бренд

Topex