Стега Штипка 150мм - Baucentar
Стега Штипка 150мм

Стега Штипка 150мм

66 ден

Нема на залиха

Шифра: 12А415 Категории

Класична стега во облик на штипка. Има вкупна работна должина од 150мм. Наменета е за вршење на разни занаетчиски работи. Со неа лесно можете да фиксирате било какви два или повеќе различни предмети.  Навлаките на стегите се обложени со мек материјал со што се спречува гребење на предметите. Ергономски дизајнираната рачка е обложена со материјал против лизгање со што се олеснува користењето и се зголемува безбедноста.

Бренд

Topex