Сет Шрафцигери 8 пар. - Baucentar
Сет Шрафцигери 8 пар.

Сет Шрафцигери 8 пар.

510 ден

Нема на залиха

Шифра: 39Д888 Категории

Сет шрафцигери наменети за вообичаени завртување и одвртување шрафови. Секој од шрафцигерите е изработена од издржлива легура од хром-ванадиум со што се гарантира долгиот работен век на овој производ. Намагнетизираниот врв изработен од челик го олеснува користењето на шрафцигерите. Има ергономска пластична рачка која одлично лежи во дланката на раката. Рачката е изработена од два различни материјали со што се намалува лизгањето и овозможува поудобно работење. Спакувано со пластичен држач за полесно изложување во продажниот простор или за складирање. Во пакувањето има 8 различни шрафцигери.

Бренд

Topex