Сет Имбус Торкс Клучеви 9пар. Долги - Baucentar
Сет Имбус Торкс Клучеви 9пар. Долги

Сет Имбус Торкс Клучеви 9пар. Долги

350 ден

Има на залиха

350 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 35Д961 Категории

Сет со долги торкс имбус клучеви. Клучевите се долги и се во облик на буквата L. Изработени се од висококвалитетна легура од хром-ванадиум со што се гарантира долготрајност на алатот. Организирани се во специјално дизајниран пластичен држач со посебно лежиште за секој клуч за полесно складирање и транспортирање. Во сетот има вкупно 9 клучеви со различни димензии: T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40, T45, T50. Клучот од Т10 е долг 79мм.

Бренд

Topex