Сет Битови 17пар. и Држач - Baucentar
Сет Битови 17пар. и Држач

Сет Битови 17пар. и Држач

355 ден

Нема на залиха

Шифра: 39Д363 Категории

Сет од 17 битови и држач за битови за шрафцигери. Изработени се од издржлива легура од хром-ванадиум со што се гарантира долгиот работен век на овој производ. Кутијата е практична за организирање на битовите е изработена од пластика. Битовите и држачот се со прифат од 1/4″. Должината на битовите е 25 мм а држачот за битови е долг 60мм. Во сетот се вклучени 17 различни битови.

Бренд

Topex