Продолжеток Со Магнетен Држач за битови ¼” 80мм - Baucentar
Продолжеток Со Магнетен Држач за битови ¼” 80мм

Продолжеток Со Магнетен Држач за битови ¼” 80мм

185 ден

Има на залиха

185 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 39Д341 Категории

Држач за битови брз со должина од 80мм и дизајниран за сите видови одвртувачи и дупчалки со навој од 1/4″. Лизгачкиот држач овозможува брзо и лесно заменување на битовите. Намагнетизираниот врв го олеснува работењето со битовите. Спакувано на пластифициран картон.

Бренд

Topex