Поп Нитни 4.8х28мм 50пар. - Baucentar
Поп Нитни 4.8х28мм 50пар.

Поп Нитни 4.8х28мм 50пар.

95 ден

Има на залиха

95 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 43Е509 Категорија:

Алуминиумски поп нитни со топчеста глава, зајакнати со цел добро да врзуваат и прицврстуваат. Поп нитните се со дијаметар од 4.8мм и со должина од 28мм. Поп нитните од овој тип овозможуваат извонредно цврст спој за разни видови материјали кои што може да бидат изработени од метал, дрво, пластика, кожа и слично. По формирањето на дупката, кај поп нитната се отсекува од страната на опашката со што се обезбедува постојан и траен спој кој тешко може да се раскине. Во едно пакување има 50 пар.

Бренд

Topex