Лепак во стапчиња 11х100мм, 6 пар 60г - Baucentar
Лепак во стапчиња 11х100мм, 6 пар 60г

Лепак во стапчиња 11х100мм, 6 пар 60г

77 ден

Има на залиха

77 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Лепак во облик на стапчиња за лепење со електричен пиштол. Во пакувањето има 6  парчиња со дијаметар од 11мм и должина од 100мм. Лепакот е транспарентен. Погоден е за користење во домашни услови, како и за професионално лепење, поправки, монтажа на мебел. Спакувано во фолија. Пакувањето има маса од 60 грама.

Бренд

Topex