Ѕидарски Конец 100м Рефус - Baucentar
Ѕидарски Конец 100м Рефус

Ѕидарски Конец 100м Рефус

180 ден

Има на залиха

180 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Ѕидарски конец со должина од 100 метри кој се користи во градежни работи. Се користи за поставување на прави линии, главно при поставување на ѕидови од цигла или при молерофарбарски работи. Конецот е во рефус пакување.

Бренд

Topex