Пиштол за фарбање со горно полнење 1.4мм - Baucentar
Пиштол за фарбање со горно полнење 1.4мм

Пиштол за фарбање со горно полнење 1.4мм

2200 ден

Има на залиха

2200 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 75М220 Категории

Пиштол за фарбање со горно резервоарче со капацитет од 0.6л. Има дизна со дијаметар од 4мм, 6мм и 8Ммм. Овозможува ефикасно и прецизно фарбање. Работниот притисок се движи до 3.5 бари. Сообразноста со европските стандарди за безбедност е поткрепена со CE сертификат.

Бренд

Topex