Пиштол за пумпање со манометар и рачка - Baucentar
Пиштол за пумпање со манометар и рачка

Пиштол за пумпање со манометар и рачка

770 ден

Нема на залиха

Шифра: 75М301 Категории

Пиштол за пумпање со манометар. Манометарот има дијаметар од 63мм. Максималниот работен притисок се изнесува 12 бари. Пиштолот има едноставна и практична рачка со прекинувач и продолжно црево. Погоден е за користење само со една рака. Високиот квалитет на производот е поткрепен со CE сертификат.

Бренд

Topex