Микро Плинска Лемилица 1300℃ 12мл - Baucentar
Микро Плинска Лемилица 1300℃ 12мл

Микро Плинска Лемилица 1300℃ 12мл

520 ден

Има на залиха

520 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 44Е102 Категории

Микроплинска лемилица со температура на горење до 1300℃. Овозможува подесување на интензитот на пламенот на горење. Резервоарот може да собере 12 мл гас. Телото на бренерот е изработено од цврста алуминиумска легура со што се обезбедува трајно и безбедно користење.

Бренд

Topex