Лист за пила-бичкија 530мм за сурово дрво - Baucentar
Лист за пила-бичкија 530мм за сурово дрво

Лист за пила-бичкија 530мм за сурово дрво

97 ден

Има на залиха

97 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 10А915 Категории

Лист за рачна пила наменета за сечење на сурово дрво. Должината на листот е 530мм. Спакувано е во картонско пакување.

Бренд

Topex