Клуч Крцкалка 150мм 3/8” - Baucentar
Клуч Крцкалка 150мм 3/8”

Клуч Крцкалка 150мм 3/8”

890 ден

Има на залиха

890 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 38Д521 Категории

Kлуч крцкалка со работна должина на клучот од 150мм. Клучот има прифат од 3/8”. Изработен е од висококвалитетна легура од хром-ванадиум со што се гарантира долготрајност на алатот. Има механизам со 24 запци и опција за избирање на насоката на вртење. Има ергономски дизајнирана рачка обложена со нелизгачки материјал за да се спречи лизгањето и да се зголеми удобноста при држењето во рака.

Бренд

Topex