Клуч крцкалка 175мм 3/8 1/2 - Baucentar
Клуч крцкалка 175мм 3/8 1/2

Клуч крцкалка 175мм 3/8 1/2

860 ден

Нема на залиха

Шифра: 38Д543 Категории

Kлуч крцкалка со работна должина на клучот од 175мм. Клучот има прифат од 1/2” и 3/8”. Изработен е од висококвалитетна легура од хром-ванадиум со што се гарантира долготрајност на алатот. Има механизам со 24 запци и опција за избирање на насоката на вртење. Има ергономски дизајнирана рачка обложена со нелизгачки материјал за да се спречи лизгањето и да се зголеми удобноста при држењето во рака.

Бренд

Topex