Клешти Папагалки 250мм ф45мм - Baucentar
Клешти Папагалки 250мм ф45мм

Клешти Папагалки 250мм ф45мм

440 ден

Нема на залиха

Шифра: 32Д139 Категории

Клешти Папагалки наменети за водени пумпи. Вкупната должина на клештите е 250мм. Отворот на краците на клештите може да се подеси во ранг од 10 до 45мм. Клештите се изработени од висококвалитетнa челична легура од хром-ванадиум со што се обезбедува долготрајно користење на клештите. Рачките на клештите се ергономски дизајнирани. Обложени се со нелизгачки материјал со што се спречува лизгањето и се зголемува удобноста при користењето.

Бренд

Topex