Клешти Шпицангли Округли 160мм - Baucentar
Клешти Шпицангли Округли 160мм

Клешти Шпицангли Округли 160мм

210 ден

Има на залиха

210 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 32Д026 Категории

Клешти шпицангли со округли пипци. Вкупната должина на клештите е 160мм. Металниот дел е изработен од висококвалитетен челик со издржливост (50-58 HRC за да се овозможи ефикасно и цврсто држење со клештите. Рачките на клештите се ергономски дизајнирани. Изработени се од два различни материјали со што се спречува лизгањето и се зголемува удобноста при користењето.

Бренд

Topex