Комбинирани Клешти 180мм - Baucentar
Комбинирани Клешти 180мм

Комбинирани Клешти 180мм

250 ден

Нема на залиха

Шифра: 32Д021 Категории

Комбинирани клешти за универзална намена. Вкупната должина на клештите е 180мм. Металниот дел е изработен од висококвалитетен челик со издржливост на челикот од 55-60 HRC за да се овозможи ефикасно сечење и обликување на цврсти жици. Рачките на клештите се ергономски дизајнирани. Изработени се од два различни материјали со што се спречува лизгањето и се зголемува удобноста при користењето.

Бренд

Topex