Бургија за метал HSS 8.0х76мм х 5 пар. - Baucentar
Бургија за метал HSS 8.0х76мм х 5 пар.

Бургија за метал HSS 8.0х76мм х 5 пар.

165 ден

Има на залиха

165 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Бургија за метал HSS со пречник од 8 мм. Работниот дел од бургијата е 76мм. Изработена е од челична легура. Аголот на сечивото од 118° степени овозможува лесно дупчење без претходно пунктирање. Спакувано во блистер пакување. Изработена е според стандардот DIN338. Во кутијата има 5 парчиња.

Бренд

Topex