Алатка за ставање типли во гипс-картон 170мм 3-6мм - Baucentar
Алатка за ставање типли во гипс-картон 170мм 3-6мм

Алатка за ставање типли во гипс-картон 170мм 3-6мм

610 ден

Нема на залиха

Шифра: 43Е791 Категории

Алатка наменета за ставање на типли во панели изработени од гипс-картон. Може да се користи за типли со дијаметар од 3 до 6мм. Должината на алатката е 170мм. Металниот дел е изработен од зајакната челична легура. Рачките на клештите се ергономски дизајнирани и обложени со пластичен материјал со што се спречува лизгањето и се зголемува удобноста при користењето.

Бренд

Topex