Торбичка За Клинци - Baucentar
Торбичка За Клинци

Торбичка За Клинци

175 ден

Има на залиха

175 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Лесна и практична торбичка изработена од квалитетен пластичен материјал. Прикачена е на ремен. Има еден голем џеб за клинци, шрафови и друг ситен прибор. Може да се прикачи на ремен на панталони.

Бренд

Topex