Торбичка За Алат и прибор со 8 џебови - Baucentar
Торбичка За Алат и прибор со 8 џебови

Торбичка За Алат и прибор со 8 џебови

575 ден

Нема на залиха

Шифра: 79Р432 Категории

Лесна и практична торбичка изработена од квалитетен пластичен материјал. Прикачена е на ремен. Има вкупно 8 џебови за рачен алат и еден платнен држач за чекани. Има 4 поголеми и 4 помали џебови. Може да се прикачи на ремен на панталони.

Бренд

Topex