Телескопски ножици за жива ограда 670-880мм - Baucentar
Телескопски ножици за жива ограда 670-880мм

Телескопски ножици за жива ограда 670-880мм

890 ден

Има на залиха

890 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Телескопски ножици за сечење жива ограда со променлива должина од 670 до 880 мм. Сечивото е долго 200 мм и е прекриено со тефлон за поголема трајност и заштита од кородирање. Ергономски дизајнираните пластични рачки прекриена се со гума и овозможуваат поголема удобност при користење. Телескопските рачки на ножиците го зголемуваат доменот на сечење со ножиците и ја намалуваат потребната снага за сечење.

Бренд

Verto