Спојка за славина со редуцир за црево со пречник 19мм - Baucentar
Спојка за славина со редуцир за црево со пречник 19мм

Спојка за славина со редуцир за црево со пречник 19мм

139 ден

Спојка за славина со редуцир за црево за наводнување со димензија од 19 мм (3/4″). Лесно може да се поврзе со сите комерцијални полимерни системи за наводнување.

Има на залиха

139 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Бренд

Rehau